مقاله

به جایی اشنایی جوک می فرسته

به نظرتون تو خواستگاری بعد جلسه اول که خانواده پسر شماره دخترو میگیرن برای اشنایی بیشتر اگه پسر در این میون بین سوالایی که میپرسه هر از گاهی یه جوک یا پیام عاشقانه ای هم میفرسته رفتار دختر در مقابل این جور پیام ها باید چطور باشه ایا ازدواج با چنین شخصی رو توصیه میکنین یا نه؟
پاسخ
به طور کلی ارتباط از طریق تلفن همراه آسیب هایی داره و بهتره که تمام حرفاتون داخل منزل و در جلسات رسمی رد و بدل بشه و یا با تلفن ثابت حرفاتون رو بزنید . حتی پسر می تونه سوالات یا نظراتش رو کتبی بنویسه و برای شما بفرسته یا در جلسه خواستگاری به شما بده تا در فرصت مناسب بخونید و جواب بدید .
حتی صحبتهای داخل خونه یا صحبتها با تلفن ثابت نباید زیاد و طولانی باشه چون ممکنه همون آسیب های ارتباط با تلفن همراه به وجود بیاد یعنی صمیمیت بعد دلبستگی و بعد احساسی شدن تصمیم گیری ؛ پس جلسات آشنایی نباید خیلی طولانی بشه و باید سریع به نتیجه برسه و اصل تناسب با هم سنجیده بشه و صحت و سقمش رو با تحقیق مشخص کنید .
جوک فرستادن شایسته مرحله خواستگاری و آشنایی نیس اما دلیل بر شوخ بودن و اجتماعی بودن پسره که زود پسر خاله می شه . پیام عاشقانه فرستادن بدتره و از لحاظ شرعی اشکال داره . انجام این کارها توسط دختر خیلی سبکه بنابراین شما نباید جواب بدید .
این که ازدواج با چنین شخصی توصیه می شه یا نه ، بستگی به خود شما داره ، ببینید تا چه حد به این مسایل اهمیت می دید ، آیا از چنین کارهایی خوشتون میاد یا نه و آیا می تونید با یه همچین آدمی زندگی کنید یا نه .

  • دیدگاه‌ها

0 دیدگاه‌ها

Top