حدیث

مقاله

چون پاکیم جذابیت جنسی نداریم

حجابمونو رعایت میكنیم..چون میگیم خدا صلاحمون رو میدونه.. وقت ازدواجمون میشه ...چون پاكیم و با حجابیم...جذابیت جنسی نداریم...درحالی كه حرف اصلی رو برای پسرا در ازدواج جذابیت جنسی میزنه....!!!
پاسخ
بر خلاف دوستی ، در ازدواج جذابیت جنسی حرف اصلی رو نمی زنه ، ممکنه برای بعضی پسرا حرف اصلی رو بزنه اما برای اکثر پسرا این طور نیس ، تازه همون پسرایی که جذابیت جنسی براشون حرف اصلی رو می زنه این طور نیس که به ملاک های دیگه اصلاً توجه نکنن.
پاکی و حجاب به خاطر ازدواج نیس به خاطر سعادته و مصلحت جامعه بشری در اونه ، خدا صلاحمون رو می دونه یعنی اگه به حرفای خدا گوش بدیم به سعادت می رسیم نه این که اگه به حرفای خدا گوش بدیم حتماً زود ازدواج می کنیم . البته خدا فکر همه جا رو کرده ، اگه همه به حرف خدا گوش می دادن مشکل ازدواج حل می شد اما چون فرهنگ و معیارهای ازدواج در حال حاضر مطابق با دین نیس مشکل داریم و دیندار و بی دین (خشک و تر ) با هم می سوزن .
چند نکته را یادآوری می کنم :
1- خیلی از دخترای پاک مجردن اما خیلیاشونم ازدواج کردن و بر عکس خیلی از دخترایی که دوست پسر داشتن و بی حجاب بودن و ... سنشون بالا رفته و مجرد موندن . فرهنگ ازدواج در جامعه ما اشکالات زیادی داره و با فرهنگ اصیل اسلامی فاصله زیادی گرفته و این مسأله برای افراد مذهبی و غیرمذهبی ضرر داره چون وقتی سیل میاد همه رو می بره .
2- دخترای ناپاک چندان امیدی به پسرای پاک نمی تونن داشته باشن چون پسرای پاک در به در دنبال دخترای پاک می گردن ؛ تازه خیلی از پسرای ناپاک دوست دارن با یه دختر پاک ازدواج کنن ؛ پس یه دختر پاک می تونه خواستگارای بیشتری داشته باشه .
3- ازدواج ، دیر و زود داره اما سوخت و سوز نداره ، کسانی که تا آخر عمر مجرد می مونن خیلی کم هستن بالاخره همه یه روزی ازدواج می کنن ؛ اما کیفیت زندگی خیلی مهمه ، معمولاً اعتماد و آرامشی که دختر و پسر پاک دارن با استرس و عذاب وجدانی که دختر و پسر ناپاک دارن قابل مقایسه نیس .

  • دیدگاه‌ها

0 دیدگاه‌ها

Top