حدیث

مقاله

روابط عمومیم خوب نیست

روابط عمومیم خوب نیست نامزد کردم ولی بعد به هم خورد چون تاحالا باهیچ یسری ارتباطی نداشتم نمیدونستم چه جوری باهاش رفتار کنم اخرش فک کرد پاک نیستم خیلی هم کینه ای شد و هر بلایی سرم اورد چه کار کنم؟
پاسخ
این که نامزدیتون به هم خورده علل مختلفی می تونه داشته باشه،شاید اون پسره دچار بیماری بدبینی بوده یا شاید اون پاک نبوده و لیاقت شما رو نداشته و فکر می کرده شما هم مثل او مخفی کاری می کنید.
در هر صورت همون بهتر که از دست اون پسره راحت شدید،کسی که توی نامزدی با یه فکر اشتباه خیلی کینه ای شد و هر بلایی سرتون آورد معلوم میشه اصلاً مرد زندگی نبوده و در صورت ازدواج،هر روز به یه بهانه ای اذیت می کرد.
این فکر که بعضیا میگن قبل ازدواج باید با پسرا دوست بشیم و تجربه کسب کنیم،فکر کاملاً غلطیه و ضررهاش خیلی بیشتر از فوایدشه به خصوص در فرهنگ بومی ما.اگه اعتماد به نفس ندارید یا اعتماد به نفستون ضعیفه باید راهای ایجاد یا تقویت اعتماد به نفس رو یاد بگیرید،اگه کمرو هستید باید راهای درمان کمرویی رو یاد بگیرید،اگه آداب معاشرت بلد نیستید باید مهارتهای زندگی و آداب اجتماعی رو یاد بگیرید،اگه با دنیای مردانه و تفاوتای زن و مرد و آیین شوهرداری آشنا نیستید باید در این زمینه مطالعه کنید. پدر و برادر شما نمونه های دنیای مردانه هستند،مادر شما و دوستان متأهل نیز تجربیات خوبی می تونن به شما بدن.
پیشنهاد ما اینه که در برخورد با خواستگار و بعد نامزد و بعد شوهر،طبیعی و با صداقت برخورد کنید و به اصطلاح «خودتون باشید» . شما دروغ نگید،فیلم بازی نکنید،آتو ندید و مشکوک نزنید حالا اگه کسی شک کرد و درباره شما فکر اشتباهی کرد،مشکل از اونه و شما تقصیری نداری.

  • دیدگاه‌ها

0 دیدگاه‌ها

Top