حدیث

مقاله

با خواهر دوستم رابطه دارم

راستش نمیدونم این کاری که میکنم و این سوال رو مطرح میکنم درسته یا نه من از بچگی تا حالا با یه دوستی رفیق و شفیق هم بودیم. تااینکه خواهرش به ما اس داد و کم کم با هم دوست شدیم،البته اینم بگم که من اولش راضی نبودم نمی خواستم رابطه دوستی مون بهم بخور و کینه و کدورتی بین ما پیش بیاد. خلاصه تا الان گاهی به هم اس میدیم. مشکل از اونجا شروع شد که دیروز فهمیدم که دوستم به خواهرش شک کرده یا فهمیده که به احتمال زیاده فهمیده. حالا من نمی دونم رابطه مون رو با خواهرش یا دوستم یا خانواده شون کم کنم؟
یا با دوستم میتونم دوباره دوستیمون رو ادامه بدم و با خواهرش قطع رابطه کنم. اینم بگم که رابطه من و خواهرش در حد اس ام اس دادن بوده وبیشتر از اون نبوده.و اینکه ما نمی تونیم با هم ازدواج کنیم بدلیل خانواده هامون خیلی ممنون میشم جواب سوالم رو بدین
پاسخ
سلام
برقراری رابطه شما با خواهر دوستت کار درستی نبوده و از همون اول نباید جوابش رو میدادی. چون با توجه به اینکه میگی نمی تونین با هم ازدواج کنین بعد از یه مدت وابستگی و علاقه بین شما زیاد میشه و چون نمی تونین با هم ازدواج کنین برای فراموش کردن همدیگه رنج زیادی رو باید متحمل بشین؛ علاوه بر این تو این مدت، کوله بار گناهتون هم الکی سنگین میشه. از طرفی این رابطه مخفی نمی مونه و همونطور که تا الان هم مقداری لو رفته بالاخره برملا میشه و جدای از اینکه رابطه دوستی شما و دوستت شکر آب میشه، آبروی خونواده هاتون هم میره و ممکنه با این کار به هر دوتون و به خصوص خواهر دوستتون ضربه زیادی از لحاظ عاطفی و اجتماعی وارد بشه و از همه مهمتره این کار شما خیانت به دوستتون بوده هر چند خواهرش بی عقلی کرده و پیام داده.
لذا شما باید رابطتو با خواهر دوستتون کاملا قطع کنی و برای اینکه اعتماد دوستت رو دوباره جلب کنی نباید به هیچ وجه با خواهرش در تماس باشی. اینجوری احتمال اینکه بتونی دوستی سابق رو برگردونی بیشتره.

  • دیدگاه‌ها

0 دیدگاه‌ها

Top