حدیث

مقاله

میگه حسم برات عوض شده

. من با نامزدم سر یه داستانی به مشکل خوردم ! نامزدم 2هفته پیش به یک مهمونی رفت که دوستش از خارج اومده بود رو ببینه ! بعد که برگشت یکم دیدم رفتارش عوض شده بود گفتم چیزی شده ؟ گفت نه گفتم کسی چیزی گفته ؟ اینو که گفتم یهو قاطی کرد گفت ازت توقع نداشتم اینو بگی تو به من اعتماد نداری چرا فکر می کنی کسی می تونه با حرف حس و باور های منو نسبت به خودت خراب کنه خلاصه فرداش باز حرف زدیم گفت من باور هام خراب شده درستش کن حسم بهت عوض نشده اصلا ولی باور هام به هم ریخته بچه بازی در آوردی ! دیشب باز میگه یه هفته گذشته هنوز کاری نکردی که درست بشه می گه التماست می کنم درستش کن بعد هر چی میگم چیو درست کنم نمی گه میگه باید خودت بفهمی من دارم دیوونه میشم الان من باید چیو درست کنم ؟ چه طوری درست کنم ؟
پاسخ
سلام
به هر حال ایشون از یه چیزی ناراحته و ممکنه این به خاطر حرفی باشه که دیگران بهش زدن و یا کاری که دیگران کردن و توقع داره تو هم این کار رو بکنی.
کاری که شما می تونی بکنی اینه که در برخورد و رفتار و نوع پوشش و ... بازبینی کنی ببینی چیزی هست که نامزدت دوست داشته باشه ولی شما اون رو انجام نمیدی؟ ممکن هم هست کسی در مورد شما چیزی گفته باشه و شما باید اعتمادش رو جلب کنی. چون گفته: حس من با حرف کسی نسبت به تو عوض نمیشه. تو دوران نامزدی حساسیت ها خیلی بیشتر از ازدواجه. برای همین نباید کاری کنین که طرف این حساسیتش برانگیخته بشه. به هر چیزی حساسه باید نسبت به اون بی اهمیت بشی و مدتی طبق خاصه اون عمل کنی. زیاد بهش گیر نده و خیلی عادی برخورد کن.
اگه محرمین به مسائل جنسی بیشتر توجه کن و اگه درخواستی داشت در حد امکان ردش نکن. ولی در کل باید ببینی از چی ناراحته؟ بدون اینکه حساس باشی و یا اینکه ناراحتی ایجاد کنی ازش بخواه که بهت بگه. اگه گفت خودت باید بفهمی، بگو من نمی دونم چیه و اگه بگی در موردش باهم حرف می زنیم. شاید سوء تفاهم باشه. اگه نگی این سوء تفاهم هم تو رو اذیت میکنه هم منو.

  • دیدگاه‌ها

0 دیدگاه‌ها

Top