حدیث

مقاله

ازدواج با دختری که بارها رابطه داشته!!

من ی پسر 29 ساله ام تقریبا مذهبی و خونواده ای مذهبی یک مدت پسر خوبی بودم توی زمان دانشجویی یک سره کارم درس خوندن بود وقتی دور و بری هام رو می دیدم که درس چندانی نمی خونن و عشق و حال می کنن و در ساشون رو پاس می کنن راستش می گفتم چرا من نکنم و نکردم اما تا رفتم سربازی و کم کم دور و بری هام رو دیدم فهمیدم از بعضی کارا میشه خیلی راحت لذت برد خودمم بدم نمی اومد و گفتم وقتی دختر و پسرا دارن لذت میبرن خلاصه الان چند ساله گاهگاهی نه زیاد با کسی دوست شدم و رابطه داشتیم و تموم شده . جایی که کار می کنم از خونه دوره و از یکی از دوستام شماره ی دختری رو گرفتم که گفت همشهریمه و توی سایت همسریابی باهاش دوست شده و یک بار ارتباط جنسی داشته خلاصه بعد از چند وقت از اصرار و زنگ و پیام با دختر دوست شدم و کم کم بهش علاقمند شدم چون بعضی از اخلاقاش همونهایی که من ی موقعه ای دوست داشتم همسرم داشته باشه . باهاش ارتباط جنسی داشتم و اینو بگم که اونم ی جورایی مذهبیه و فکرش هم مثل منه . موضوع رو بهش گفتم که شمارش رو از کی گرفتم و چی گفته اون گفت که با چندین نفر از طریق همون سایت دوست شده و دیدشون و با دو نفرشون سکس داشته و قسم خورد که با دوست من نبوده که من تقریبا باور کردم . نفر اولی که دعواشون شده و از این جور حرفا و نفر دوم هم متاهل بوده و وقتی فهمیده باز هم با اصرار خودش به خاطر نیاز جنسی که خودش داره و داشته از اون مرده خواشته که باهاش رابطه داشته باشه و باید بگم می گه خیلی گرم مزاجه که البته منم هستم.خلاصه میگه از وقتی با منه به هیچ کس دیگه ای فکر نمی کنه و اونم واقعا من رو دوس داره و منم واقعا دوسش دارم و برا ازدواج می خوامش.بعضی وقتا که ازش خبر ندارم بهش شک می کنم و اعصابم بهم می ریزه اصلا نمی دونم چیکار باید بکنم میشه در آینده بهش اعتماد کرد یا نه . من خودمم کارای بد زیادی کردم ولی از وقتی بهش گفتم که دوسش دارم و برا ازدواج می خوامش ، دیگه به هیچ کسی فکرم نمی کنم حتی توی خیابون نگاهم نمی کنم و توقع دارم که اونم مثل من باشه.نمی دونم چیکار باید بکنم ؟ چجوری بهش اعتماد بکنم.چجوری وقتی بخاطر شهوتش سکس داشته من بهش اعتماد بکنم.اگه ازدواج کنیم بهم وفادار می مونه ؟ مگه دعوامون بشه این مسائل رو به میون می کشم .خیلی بهم ریختم خواهشن کمک کنید و اگه امکان داره روی سایتتون نزارید. با تشکر
پاسخ
سلام
گذشته¬ی طرفین در ازدواج تا آن اندازه مهم است که در زندگی آینده¬ی آن¬ها تاثیرگذار باشد. پس نکته¬ی¬ بسیار مهم در ازدواج این است که طرفین در لحظه¬ی ازدواج پاک باشند و اگر در گذشته خود اشتباهی مرتکب شده¬اند، از گناهان خود توبه کرده باشند و تصمیم گرفته باشند که از این به بعد سالم زندگی کنند. اغلب دخترانی که قبل از ازدواج رابطه دارند، تا زمانی که هرزه نشده باشند، به قصد ازدواج با افراد رابطه برقرار می¬کنند و گمان می¬کنند که ایجاد رابطه محبتشان را در دل پسر می¬اندازد و آن¬ها را برای ازدواج با آن-ها ترغیب می¬نماید، درحالی که این ارتباط موجبات شک را در ذهن پسر ایجاد می¬کند.
برای اینکه شما مطمئن شود که او پاک می¬ماند یا که خیر، می¬توانید که از او بخواهید که رفتارهایش را شفاف کند، از هرگونه رفتار و برخورد نامناسب با نامحرم پرهیز کرده و از نظر انجام مسایل مذهبی نیز خود را تقویت نماید. شما هم باید به گذشته¬ی خود توجه داشته باشید و شرایط ایشان را درک نمایید.
درنتیجه بهترین کار این است که با یکدیگر بشینید و به صورت کاملا واضح صحبت و شفاف¬سازی نمایید. اگر می¬توانید به یکدیگر اعتماد کنید و سعی می¬کنید که کاری نکنید که موجبات اطمینان دیگری را برهم بزنید، می¬توانید یک زندگی پایدار تشکیل دهید، در غیر این صورت احتمال موفقیت زندگی آینده¬ی شما دو نفر بسیار کاهش می¬یابد.

  • دیدگاه‌ها

1 دیدگاه‌ها

  1. تصویر رامتین
    رامتینژانویه 24, 2016 16:59 ب.ظ

    چقدر ساده ای،اصلا تحقیق کن ببین دختر باکره هست یا زن مطلقه،حرکات و رفتارهاش که عین زنان مطلقه است،چون زنان مطلقه گاهی خود را تحت عنوان دختر باکره معرفی می کنند و به پسران مجرد خودشان را می اندازند

Top