حدیث

مقاله

می ترسم نتونم با همسرم آمیزش داشته باشم

جواني هستم كه متأسفانه مسائل بلوغ را در جمع همكلاسي هاي راهنمايي به صورت زشتي ياد گرفتم ،بعد آن ماجرا سالها و مدتها مبتلا به خود ارضايي بودم،ديگه دست خودم نبود،فهميده بودم حرام است و گناه اما هرچقدر كه ميخواستم آن را ترك كنم نميشد،چند مرحله چندماهه موفق به ترك شدم اما فايده نداشت تا بيست و بنج سالگي! كه بعد از توسل ها و تمناها به ائمه معصوم عليهم السلام و طلب كمك و مغفرت از خداوند متعال، يك اتفاقي در زندگي من رخداد و بعد از اون به لطف خدا اون كار زشت رو ترك كردم الحمدلله...
حالا بعد نزديك به۴ سال از ماجرا قصد ازدواج دارم حتي خواستگاري هم رفتم، دختر و خانواده بسيار خوبي هم هستند، ,و قرار است انشاءالله عقد کنم .اما ترس از موفق نبودن در برقراري آميزش جنسي ،ارضا نشدن زن و طلاق و مشكلات بعديش تمام اميدهايم را نا اميد ميكنه!
لطفأ راهنمايم كنيد كه چه كار كنم؟
در حال حاضر درعقد موقت با این دختر هستم و همون چیزی که فکر میکردم شد متاسفانه...
با لمس وتماس معمولی بدن همسرم شدیدا از ناحیه کلیه تحت فشار فرار میگیرم وزمانی که برای دفع ادار به سرویس میروم بعد ادرار منی خارج میشود!بسیار ناراحتم از این موضوع ونمیدانم چه بکنم! قرار است 4 روز دیگه عقد کنم اما از این وضع بسیار میترسم و دچار تردید برای ازدواج شدم و الن به راحتی هم نمیتئانم پا پس بکشم از این ازدواج که تا اینجا پیش رفته اما اگر واقعا بدونم که نمیتونم همسرم رو ارضاء کنم یطوری بهم بزنمش و اون دختر رو بیچاره نکنم... به نظر شما آیا میتوانم حتی آمیزش و دخول داشته باشم؟
به نظر شما اين وضع بد زود انزالي درمان داره؟ لطفأ راه هاي درمان آن را كامل بفرمائید خواهشمندم راهنماييم كنيد.

جواب
دوست عزیز خدارو شاکرم که شما تونستید این عمل رو ترک کنید اما شما باخیال راحت ازدواج کنید چرا که علم بقدری پیشرفت کرده که برای مشکل شما هم درمان است شما اگر مشکلتون در این حده که بعد از ادرارمنی بیرون میاد که به پژشک (الولوژی) مراجعه کنید اما اگر نه فقط از زود انزالی میترسید که اسپری تاخیری وانواع واقسام لوازم تاخیری توداروخانها وجود داره که می تونید استفاده کنید وپس از یه مدتی که استفاده کنیددوباره به حالت اولیه برگشت خواهید کردومشکلتون حل میشه وحتی شما میتونید به مشورت ویاد گرفتن روشهای آمیزش براحتی همسرتون رو به ارگاسم برسونید واز این بابت مشکلی نداشته باشید.

  • دیدگاه‌ها

0 دیدگاه‌ها

Top