حدیث

مقاله

بعد از ربودن عفافم عاشق یکی دیگر شد

سلام خسته نباشید.خواهشا کمکم کنید بگید چطوری میتونم تنفر کسیا که قبلا عاشقم بوده برا ازدواج اومده جلو و من وقتی دیدم برا ازدواج میخوادم ترجیح دادم صداقت داشته باشم و گذشتما براش بگم گفتم قبل تو با یه پسری رابطه داشتم الان3سال باهمیم همش حرف دوست داشتن بوده و من پاکی وصداقتم بهش ثابت کردم اما الان میگه بخاطره گذشتت ازت متنفرم بگید چیکارکنم اخه3سال باهم بودیم هرکاری خواسته کرده الان میگه عاشق یکی دیگم مگه میشه3سال باهام باشه اما الان بگه متنفرم من نمیتونم قبول کنم بگید چیکارکنم.گناهم صداقتم بوده؟
سلام خسته نباشید اگه نمیخواستم که نمی پرسیدم.خواهشا جواب بدید خیلی پریشون شدم اصلا نمیتونم بخوابم.
پاسخ
سلام
اشتباه اول شما رابطه ای بوده که قبل از ایشون با یه نفر دیگه برقرار کردی. اشتباه دوم و بزرگتر شما این بوده که وقتی با نفر دومی آشنا شدی و دیدی شما رو واسه ازدواج می خواد، بهش نگفتی اگه منو واسه ازدواج می خوای، بیا خواستگاری و اگه خونواده ها قبول کردن و به درد هم می خوردیم با هم ازدواج می کنیم.
شما برای اینکه پاکی و صداقتت رو بهش ثابت کنی به تمام خواسته هاش تن دادی؛ در حالی که همین کارت باعث شده بیشتر به صداقتت شک کنه. وقتی یه پسر با دختری رابطه برقرار کنه و دختر هم به تمام خواسته های اون جواب بده، پسر با تمام چرب زبونی و ظاهرسازی که میکنه، در عین حال به پاکی دختر شک میکنه و با خودش میگه اینکه اینقد راحت به خواسته های من جواب داد از کجا معلوم که قبل منم با کسی رابطه نداشته؟ از کجا معلوم اگه بعدا یکی اومد و همین حرفارو بهش زد به من خیانت نکنه؟ حالا شما فرض کن خودت این شکش رو تقویت کردی و بهش گفتی قبل تو با کسی رابطه داشتم؟
با این اوضاع انتظار داری هنوز هم به شما اعتماد کنه و متنفر نباشه؟ اون شخص دنبال خوشی خودش بوده و اگه احتمال این بوده که با این همه بخواد با شما ازدواج کنه دیگه این کار رو هم نمیکنه.
لذا کاری که شما الان باید بکنی اینه که کلا قید ایشون رو بزنی و اصلا دیگه بهش فکر هم نکنی. چون برگردوندن اون نه فایده ای داره و نه ممکنه؛ چون هر چی شما طرفش بری اون بیشتر عقب نشینی میکنه و از شما فاصله می گیره و اگه برگرده هم، به درد شما نمی خوره؛ چون پسری که اینقد راحت رفته سراغ یکی دیگه معلومه کارش بیخ داره.

  • دیدگاه‌ها

0 دیدگاه‌ها

Top