حدیث

مقاله

عقلم راضیه دلم نه

من پسری هستم 24 ساله چندین سال هست که دختر خالم رو دوس دارم و هردو خونواده هم راضی هستن....دخترخالم میگه من تورو از لحاظ عقلی که بهت فکرمیکنم قبولت دارم(میگه از هرلحاظ که فکرمیکنم خوبی اخلاق رفتارو...) ولی دلم قبولت نداره میگه نمیدونم چرا هر چقدر تلاش میکنم از دلم دوست داشته باشم ولی نمیتونم .... چن سال پیش گفت بهم فرصت بده تا دلم راضی بشه ولی تغییری نکرد وتو این اوخر که رابطه رو دوباره شروع کردیم که تقریبا دو ماه میشه ماه اولش با من خیلی خوب شد به من ابرازعلاقه میکرد کلا خوب شده بود ولی همین که یه ماه گذشت کم کم سرد شد و برگشت به حالت قبلی...امروز گفت تو این یه ماه سعی کردم از دلم دوست داشته باشم ولی نتونسم امروز هم گفت عقلم راضیه ولی دلم نه و دلیل خاصی برای راضی نبودن دلش نیاورد ... منم ازش خواستم چهل روز دیگه ادامه بدیم تا انشالا که از دلش دوسم داشته باشه
لطفا راهنمایی بکنید
شما بگین من چیکار بکنم تا دلش راضی بشه
ممنون میشم کمکم کنید
*جواب*
سلام
این بی¬علاقگی ایشون می¬تونه چندتا دلیل داشته باشه:
1- علاقه به یک فرد دیگر، که ممکنه شما ازش بی¬خبر باشید.
2- تردید در اینکه آیا شما واقعا می¬تونید ایشون را خوش¬بخت کنید یا که خیر. چون در قبل از ازدواج، هنوز هیچ¬گونه تعهدی برای طرفین به¬وجود نیامده، به همین دلیل می¬توانند به راحتی همه چیز را نادیده بگیرند و یا اینکه با یک اتفاق ساده نسبت به طرف مقابلشون ناامید بشوند.
اگر جدا از علاقه¬ی شخصی که به ایشون دارید، ایشون را دختر شایسته¬ای می¬دونید که دارای ملاک¬های اصلی شما برای تشکیل یک خانواده پایدار و موفق است، برای جلب رضایت قلبی ایشون، به مطالب زیر توجه کنید:
1- بعضی از دخترها دوست دارند قبل از اینکه جواب بله را بدهند، حسابی نازشون کشیده بشه، پس اگر حس می¬کنید که ایشون دختر خوبیه، سعی کنید به صورت منطقی و به¬گونه¬ای که شخصیت خودتون کوچک نشه، بهش ابراز محبت کنید.
2- سعی نکنید شخصیت خودتون را اون¬طوری که نیستید، نشون بدید و برای اینکه ایشون را به خودتون علاقه مند کنید، رو به تظاهر بیارید. حتی اگر ایشون به این شخصیت جدید علاقه¬مند هم بشود، از اون¬جایی که هیچ¬کس نمی¬تونه برای یک مدت طولانی تظاهر کنه، بالاخره متوجه میشه و این علاقه کاذب از بین میره و ایشون نسبت به شما سرد میشه؛ که اگر قبل از ازدواج باشه، ایشون را برای همیشه از دست می¬دید و اگر هم بعد ازدواج باشه، در طول زندگی به مشکل خواهید خورد.
3- برخلاف معمول پسرها که به ظاهر خیلی اهمیت می¬دن، معمول دخترها بیشتر جذب شخصیت و باطن یک پسر می¬شوند. مواردی مثل فداکاری، مهربانی، خوش صحبتی، خوش اخلاقی و حتی هدیه دادن، که اگر از روی تظاهر نباشه بسیار تاثیرگذاره، باعث می¬شود که دل دخترها نسبت به پسر نرم بشه.

  • دیدگاه‌ها

0 دیدگاه‌ها

Top