حدیث

مقاله

وقتی کار به فساد کشید!

من پسری هستم 24 ساله.چند وقت پیش تو محل تحصیلم در دانشگاه به دختری علاقه مند شدم و تقریبا یه هفته پیش تونستم شمارشو ازش بگیرم.
تا دو سه شب پیش که با پیامک و تماس با همدیگه در ارتباط بودیم فکر اینکه از دست بدمش خیلی آزارم میداد.تا اینکه تو این دو شب پیش حرفامون رسید به مسایل جنسی و از این حرفا وکار رسید به تحریک شدنمون وانجام اون کار زشت اونم از پشت گوشی موبایل و تنها با شنیدن حرفای تحریک کننده من و اون.با اینکه قبل از انجام اون کار زشت حتی فکر جدایی هم آزارم میداد بعد از انجام اون کار نسبت به اون دختر بی تفاوت شدم.
با اینکه تو خیلی موارد با هم تفاهم داریم ولی وقتی فکر جدایی میافتم حساسیتی نسبت به این موضوع ندارم و بی تفاوتم.ناگفته نمونه اون دختر به من علاقه داره و با شرایط مالی من کاملا کنار اومده.
در عین حال که حساسیتی ندارم نمیخوام بی تفاوت هم باشم. هر چقدر فکر کردم به نتیجه نرسیدم.
تو رو خدا خواهش میکنم کمکم کنین و بگین باید چیکار کنم
-----------------------------
سلام
این بی تفاوت شدن شما به چند دلیل می تونه باشه :
1- وصال نقطه پایان عشقه ، شما به اون چه می خواستی رسیدی و دیگه اون دختر برات دست نیافتنی نیست .
2- ممکنه علاقه شما از روی هیجان جنسی بوده و بعد از این کار و کم شدن هیجان ، علاقه هم فروکش کرده .
3- با این که خودت هم این کار زشت و گناه رو مرتکب شدی اما اون دختر رو ناپاک می دونی . به همین دلیله که پسرها معمولاً با دوست دخترهاشون ازدواج نمی کنن و دنبال مورد آفتاب مهتاب ندیده میگردن .
4- اگه عذاب وجدان داری و از کاری که کردی پشیمونی ، احتمالاً این بی تفاوت شدن به دلیل عذاب وجدانه و این عذاب وجدان نشونه خوبیه یعنی عادت به گناه نداشتی ، پاک بودی و الآن به خاطر حس گناه ، نسبت به اون دختر احساس خوبی نداری . دین گفته این پاکی رو با ازدواج حفظ کنید و اگه ازدواج نکنید ، ادامه دوستی و ارتباط شما باعث از بین رفتن عذاب وجدان و عادی شدن گناه می شه و بسیار خطرناکه .
حرفای جنسی تفاهم رو از بین نمی بره اگه واقعاً تفاهم و تناسب لازم رو دارید و اون خیلی از مواردی که گفتی با هم تفاهم دارید در موارد اصلی و مهمه ، به صورت رسمی برید سراغ ازدواج . در صورت ازدواج ممکنه روز به روز علاقه شما بیشتر بشه چون بعد ازدواج دیگه دغدغه فکری ندارید ، احساس راحتی می کنید ، ارتباط شما کامله ، رفتار و حرفای جنسی با همسر گناه نداره ، اگه تحریک بشید راههای ارضای حلال فراهمه و ارضای غریزه جنسی با همسر نه تنها گناه نداره بلکه ثواب هم داره .
از گناه دوستی با جنس مخالف و اون کار زشتی که انجام دادید توبه کنید و تصمیم بگیرید دیگه گناه نکنید . در صورت امکان زودتر ازدواج کنید و در غیر این صورت به طور کامل قطع ارتباط کنید تا اون حرفا و اون خاطرات ناپسند یادآوری نشن و دوباره به گناه نیفتید و علاقه اون دختر به شما بیشتر نشه و مشکلتون پیچیده تر نشه .

  • دیدگاه‌ها

0 دیدگاه‌ها

Top