حدیث

مقاله

معتاد پورنوگرافی شدم

من 30 سالمه ، متاسفانه به دلایلی هنوز ازدواج نکردم ،بد جوری در گیر پرنو گرافی هستم ،اهل نماز روزه هستم اما بعد از مدتی میرم سر خونه اول نمیدونم چه کار کنم ، خیلی کلافم بیشتر ار اینترنت استفاده می کنم اگه کسی ،جای ، موسسه ای ؛ برای مشاوره و ترک این اعتیاد هست به من معرفی کنید.
پاسخ
سلام
با توجه به اینکه پورنوگرافی به خاطر تاثیرات هورمونی که داره از عادت های بد دیگر اعتیادآورتر هست و درنتیجه فقط زمانیکه خودتون واقعاً بخواهید می تونید اون رو کنار بذارید.
با توجه به اینکه گفتید بیشتر از اینترنت استفاده می کنید خودتون رو از شرش خلاص کنید و اگه کاری هم داشتید برید کافینت منابعی هم که در دست دارید مثل عکس و فیلم و... از بین ببریدشون. زمانهایی که تحریک میشد رو شناسایی کنید و خودتون رو در این زمانها مشغول کاری دیگه بکنید اگه یک آهنگ یا بازی ویدئویی خاص این تحریک را ایجاد می کنه کنارش بذار اگه ممکنه حتی چند وقت از رفت و آمد با دخترها یا پسرهای جذاب صرفنظر کن البته بعد از اینکه اعتیادتون از بین رفت می تونید به وضعیت عادی برگردید یک عادت جدید رو جایگزین این کار بکن دوستانی که به اینکار ترغیبب می کنند فاصله بگیر هر روز که مرتکب این عمل نشدی به خودت پاداش بده هر روز که شدی یه مجازات قرار بده استفاده از کامپیوتر رو برای خودت محدود کن و یا در فضایی که چند نفر هستند استفاده کن سعی کن تنها نخوابی سایت هایی که اینجور فیلم ها دارند در کامپیوتر خودت فیلتر کن.
یه خانوادت بگو برای ازدواجت اقدام کنند همین اندازه که ببینید پیگیر ازدواجت هستند باعث میشه که برای ترکش امیدوارانه تلاش کنیکمک بشه.
برای آشنائی با تاثیرات روحی و جسمی پورنوگرافی خواندن مطلب پیوستی پی دی اف را شما توصیه می کنم

پیوستاندازه
PDF icon pornogeraphy.pdf742.99 کیلوبایت
  • دیدگاه‌ها

0 دیدگاه‌ها

Top