حدیث

مقاله

از اینترنت یه داداش دانلود کردم!

من خیلی وقته تو چت با یه پسری دوست شدم منظورم از دوستی یه دوستیه پاکه مثل خواهر برادر تا به حال حرفای بد نزدیم حتی به هم شماره هم ندادیم قبلا خیلی با هم چت میکردیم شوخی و خنده اصولا من ادم شادی هستم و ناراحتی خودمو زیاد بروز نمیدم بعد از مدتی رفت سربازی هر وقت مرخصی میگرفت یادی از من میکرد جدیدا اصلا زیاد پیام نمیده جواب منم خیلی کم میده من هیچ حسی بهش ندارم اونو مثل دوستای خودم میدونم ولی از اینکه کم تحویلم میگیره ناراحتم به نظرتون چی کار کنم؟
پاسخ
سلام
ادامه پیدا کردن رابطه باعث میشه کم کم بهش وابسته بشی و نتونی ازش دل بکنی. اینکه به خاطر کم تحویل گرفتن، ناراحت میشی؛ این یعنی اینکه بالاخره یک تعلق خاطری بهش پیدا کردی و وقتی نیست یک جای خالی تو زندگیت هست و این می تونه شروع یک عشق باشه لذا بهتره قبل از اینکه عشقی شکل بگیره بذاریش کنار.
دوستی دو جنس مخالف هیچ وقت یجور نمیمونه و روز به روز شدید تر میشه و اینکه بگی دوستی ما یه دوستی پاک و خواهر برادریه فقط برای مدتی اینطور باقی میمونه. ولی بعد از گذشت چند وقت دو طرف به هم وابستگی شدیدی پیدا میکنن؛ به خصوص دختر. در این صورت اگه به هر دلیلی مثل عقب نشینی پسر یا مخالفت خانواده این رابطه به ازدواج ختم نشه ضربه روحی بدی میخوری و برای فراموش کردنش رنج زیادی رو باید متحمل بشی. لذا اگه فکر میکنی طرف مورد مناسبی برای ازدواجه و چنین قصدی هم داره، دفعه بعد که اومد خبرت رو بگیره بگو ادامه دادن این رابطه به صلاح نیست و تا همنیجاشم اشتباه بوده و اگه اصرار کرد که بیشتر با هم باشیم و یا گفت بیشتر با هم آشنا بشیم و اگه شد ازدواج کنیم بگو همین مقدار شناخت برای شروع کافیه و اگه قصد ازدواج داری بهتر با خونوادت صحبت کنی و رسما اقدام کنی تا هم خونواده ها با هم آشنا بشن و هم اینکه ما همدیگه رو بهتر و بیشتر بشناسیم و اگه به تفاهم رسیدیم ازدواج کنیم. اگه قصد ازدواج داشته باشه این کار رو میکنه و اگر هم نداشته باشه که میره دنبال کارش و شما هم خودت رو الکی اسیر کسی نکردی.

  • دیدگاه‌ها

0 دیدگاه‌ها

Top