حدیث

مقاله

ازدواج مجدد پدر مشکل ساز شد

پدرم حدود 17 سال پیش مجددا ازدواج کردند وضعیت مالی پدرم خوب نیست هنوز مستاجریم و پدرم نه تنها پس اندازی برای آینده ما کنار نگذاشته بلکه کلی بدهی هم دارد .در وضعیت فعلی برام خواستگار پیدا شده اولا بنده در خواستگاری موضوع دوهمسری بودن پدرم رو چکونه مطرح کنم ثانیا: من ناچار م کلیه هزینه های ازدواجم از جمله هزینه مراسمات ، جهیزیه و ... رو خودم به تنهایی متقبل بشم وپدرم قادر نیست در این هزینه ها بهم کمک کنه و خودم تنها هستم

در مورد اینکه دو همسری پدرتون رو چه وقت و چطور بگی، بهتره ابتدائا در این باره حرفی نزنی و بعد از چند جلسه که بیشتر با هم آشنا شدین این مسئله رو مطرح کنی که در این صورت احتمال اینکه طرف با این مسئله منطقی برخورد کنه بیشتره و ندیده و نشناخته شما رو رد نمی کنن. اگه قبل از گفتن شما خودشون فهمیدن و گفتن چرا نگفتی میتونی بگی من قصد گفتنش رو داشتم ولی گمان نمیکردم مسئله ای باشه که اینقد اهمیت داشته باشه و دنبال فرصت مناسب میگشتم.

در مورد وضع مالی و اینکه خود شما میخوای هزینه های ازدواجت رو بدی هم نیازی نیست چیزی بگی مگر اینکه سوال کنن که در اون صورت میتونی بگی وضعیت ما معمولیه و تا حدودی میتونیم گلیم خودمون رو از آب بیرون بکشیم.

 

  • دیدگاه‌ها

0 دیدگاه‌ها

Top