حدیث

مقاله

عاشق دختر عموی متاهلم شدم!

من 25 سالمه دختر خاله ام عاشق من شده.دختر خاله ام 28 سالشه.متاهله.ولی شوهرش خیلی اذیتش میکنه.من بهش خوبی میکنم عاشقشم.چندبار خواستیم از هم جداشیم ولی نمیشه. یک ساله باهم رابطه داریم.اوخودش کار میکنه و هیچ رابطه ای با شوهرش نداره. هر دوتا مون مسلمونیم به خدا اعتقاد داریم.من به هیچ دختری نگاه هم نمیکنم.
چه کار کنیم؟
سلام
در دین اسلام ارتباط با نامحرم (چه از طریق نگاه،صحبت کردن یا لمس)حرام است و درصورتی که زن شوهر دار باشد گناهش قبیحتر ،حرمتش بیشتر و مجازاتش بسیار سنگین تر است. این کار شما شرعا حرام و عرفا کار بسیار زشتی است،چون شما باعث از بین رفتن زندگی دو نفر می شوی،
اول زندگی دخترخاله ات و دوم زندگی شوهرش بخاطر خیانتی که زنش به او می کند وقتی که زن، همسر شخصی می شود ،شرعا و اخلاقا حق ندارد عواطف و احساسات خود را به غیر همسرش ابراز کند هر چند همسرش او را اذیت کند و اختلاف داشته باشد چون در هر خانواده ای ممکن است اختلاف پیش بیاید شما تصور کنید که در آینده ازدواج می کنی و با همسرت به مشکلی بر می خورید،آیا می پسندی او نیز با تو چنین کاری کند و با مرد نامحرمی هر چند فامیلش ارتباط برقرار کند،اینکه اهل نماز هستی پس سعی کنید در سایه نماز خود را از منکرات حفظ کنی ،نماز انسان را از گناه و فحشا حفظ می کند،پس از نماز گزاران واقعی باشید و ارتباط خود را با خدا بیشتر کنید و همیشه به یاد داشته باشید که خدا وند ناظر شماست و شما در حضور و پیش گاه او مرتکب گناه می شوید.
برای رفع نیازهای جنسی و عاطفی خود هر چه زودتر ازدواج کنید و به این ارتباط خود پایان دهید وبه ایشان نیز هشدار دهید که مرتکب چه گناه بزرگی شده اید و تا می توانید از او دوری کن و در مورد این رابطه به هیچ کس چیزی نگویید و هر چه سریعتر توبه کنید خداوند بسیار توبه پذیر است.

  • دیدگاه‌ها

0 دیدگاه‌ها

Top