حدیث

مقاله

ای کاش لپ تاپش را نگاه نمی کردم!

22ساله هستم.همسرم 27ساله.یک ماهه عقدکردیم.خودم مذهبی ومحجبه ام.همسرم هم مشهور به ایمان دربین همه. انصافا هم مرد خوبی بوده تا الان برام و من مورد منفی اعتقادی و رفتاری تابه حال ازش ندیدم هرچند زمان کمی گذشته.
چند روز پیش که سرکار بود با لپتاپش که خودش رمزشو بهم داده بود وارد اینترنت شدم و درقسمت history صفحه مرورگرش دیدم که مطالب مستهجن جنسی رو میدیده اعم ازعکس و فیلم و ...
تمام مطالب مستهجن داخل لپتاپش رو پاک کردم. تو خودم شکستمو داغون شدم.غروب که اومدخونه تمام تلاشمو کردم که از چهره ام نفهمه ناراحتم.نمیخواستم بهش بگم که غرورش خوردشه. مطمینم که از وقتی من وارد زندگیش شدم ازین کارا نکرده.به خودم میگم گناهی بوده بین خودش وخدا و من نباید به روش بیارم اما دلم آروم نمیگیره. نمیتونم باهاش مثل قبل باشم تو رابطه مون تاثیرگذاشته. من آدم بشدت حساسی روی این مسایلم.
بیشتر ترسم الان اینه که به هیچ عنوان نمیتونم تحمل کنم که الان که من تو زندگیشم بخواد چنین کارایی کنه.برای همین میخوام بهش بگم که تو لپتاپش چی دیدم و ازش بخوام که دیگه تکرار نشه.بنظرتون کار درستیه؟
تازمانی که شما جوابمو بدید میخوام تمام تلاشمو کنم که بهتر از همیشه باهاش رفتار کنم هرچندسخته. لطفاسریع جواب بدید.ممنونم.
پاسخ
سلام
با توجه به اینکه وضعیت حجاب و عفاف در جامعه بد شده و از اونطرف ماهواره و اینترنت در دسترس مردم قرار داده و سن ازدواج هم بالا رفته لذا احتمال لغرش افراد زیاد شده و حتی ممکنه افراد مذهبی رو هم مبتلا کنه اما این به معنای هرزه و خراب شدن و بی ایمانی شون نیست بلکه به خاطر شدت نیاز جنسی و فراهم نبودن امکان ازدواج به این سمت کشیده شدند لذا اولا شما اصلا نباید به روی خودت بیاری که چنین مساله ای رو متوجه شدی بلکه وقتی احیانا چنین موضوعی مطرح میشه و یا اینکه غیر مستقیم مثلا مقاله ای درباره تاثیرات پونوگرافی و فیلم و عکس های مستهجن جلوی روت باز باشه که از تو خیلی از خبرگزاری ها وجود داره و شما این کار رو تقبیح کن و از بدبیهاش بگو و بگو اینجا نوشته اینها چه اثرات مخربی داره و خدا رو شکر کن که ما خانواده ای مذهبی هستیم و از این مسائل به دوریم و از تنفرت بگو و در کنار اینها به شوهرت برس و از نظر جنسی و عاطفی تامینش کن تا ارامش پیدا کنه و دیگه نیازی به این مسائل نداشته باشه و شما سعی کنید تو زندگیتون معنویت رو بیشتر بیارید چون هر چقدر معنویت بیشتر بشه به همون میزان هم گناه آدم کمتر میشه.

  • دیدگاه‌ها

0 دیدگاه‌ها

Top