حدیث

مقاله

می خواهم با یک شماره دیگر امتحان کنم

غرض از مزاحمت بنده توی محیط مجازی با دختر خانومی آشنا شدم و نزدیک 6 ماه با هم به صورت عادی در ارتباط بودیم و چون سلایقمون شبیه بود باهم زیاد صحبت میکردیم.
حدودای ماه پنجم به طور غیر مستقیم ازشون حرف کشیدم که از من بدش نمیاد و در مورد اشنایی بیشتر حرف زدیم و قراره 3 ماه دیگه حرفامونو بزنیم و اگه دیدیم شبیه هست افکارمون بخوایم حضوری صحبت کنیم با هم و حتی با اینکه شماره همو داریم تو این مدت یه اس ام اس هم ندادیم به هم که درست پیش بریم الان بحث اینجاست که با توجه به حرفاش دختر سالمی هست و مومن که حتی تو فامیل حجاب داره به نظرتون من باید امتحانش کنم مثلا با یه شماره ناشناس یا اینکار نیازی نیست و اعتماد کنم؟
و مورد دوم اینکه من خودم تو زندگیم اشتباه زیاد داشتم به نظرتون با فرض اینکه ایشون دختر پاکی هست من لیاقت داشتن یه همسر خوبو دارم یا زندگی اون بنده خدا رو هم خراب میکنم؟
در اخر من ادم خوبی بودم حتی کلاس حفظ قران میرفتم و نمازم قضا نمیشد اما الان خ بی اعتقادم و افکار جنسیم زیاده به نظرتون با ازدواج میشه باز نرمال باشم
باسپاس از زحماتتون
پاسخ
سلام
هر کسی تو زندگی ممکنه دچار لغرش بشه اما بعدا بفهمه که اشتباه کرده و توبه کنه کافیه و روایت داریم توبه کننده از گناه مانند کسی است که گناهی نداشته باشد.
بنابراین نه نیازی به امتحان کردن هست و نه اینکه همینجوری اعتماد کنید بلکه باید قبل از اینکه علاقه ای بینتون شکل بگیره و شناخت و تصمیمتون رو تحت تاثیر قرار بده قطع رابطه کنید و از طریق خانواده و به صورت رسمی ادامه بدید و با تحقیق و بررسی از دوستان و اشنایان و همسایه ها و محل تحصیل و اگه شاغله محل کار شناختتون رو کامل کنید.
بله با ازدواج به حالت نرمال برخواهید گشت بشرط اینکه بخواهید و ارداه و توبه کنید و از اسبابی که باعث تحریک جنسی میشه از قبیل اینترنت، دوستان ناباب و.. فاصله بگیرید.
البته در مورد اعتقاداتون باید این رو هم بگم که باید دید منشاء چیه که باعث شده شما در اعتقادات سست بشید آیا عمل نکردن به دستورات دینیه یا شبهه و یا گشتن با افرادی با افکار خراب که شما ببینید در خودتون این منشاء رو پیدا کنید و ازش فاصله بگبرید.

  • دیدگاه‌ها

0 دیدگاه‌ها

Top