حدیث

مقاله

دیگه دوستت ندارم

با سلام.من آقایی هستم 26 ساله. یک سال ونیم پیش عاشق دختر خانمی شدم که از لحاظ فکری،اعتقادی،خانوادگی ،مذهبی و... همکف بودیم. دختر خانم 2سال از من کوچکتر بود. اوایل من شرایط ازدواج رو نداشتم و تازه درسم تمام شده بود تصمیم گرفتیم که فعلا با هم رابطه داشته باشیم. ما رابطه خیلی خوبی باهم داشتیم و...دختر مورد علاقم از اقوام تقریبا نزدیک بودن.
چون کار مناسب نداشتم و وضعیت مالی خانوادمم خوب نبود نتونستم پا پیش بذارم.حالا بعد از چند وقت دختری که خیلی دوستم داشت و با هم رابطه داشتیم ازم به کلی سرد شده و حاضر نیست که باهام ازدواج کنه. یکی دوبار اومدم پا پیش بذارم ولی خانواده خودم با خانواده دختر به خاطر مشکلی که با هم داشتن مخالف بودن. من الان دانشجویی ارشد و کارمند نیز هستم.الان بعد از 1 سال نیم چشم انتظاری میگه دیگه دوستت ندارم و میترسم اگه خانمتم بشم دیگه نتونم دوستت داشته باشم.در ضمن ما یه بار وسط ارتباطمون چند ماه با هم قهر بودیم و رابطه نداشتیم تا اینکه دوباره با اسرار من رابطه برقرار کردیم ولی الان چند ماه که میگه بعد از اینکه دوباره با هم رابطه برقرار کردیم هرکار کرده نتونسته دوباره مثل سابق دوستم داشته باشه و نسبت بهم بی تفاوت و هرکاری میکنه نمیتونه دوستم داشته باشه.
من همیشه باهاش خوب بودم و عاشقانه دوستش داشتم و اونم همه جوره منو قبول داره فقط میگه علاقه نیست و نمیتونه دوستم داشته باشه.نمیدونم باید چکار کنم.هر کار کردم که دوباره بهم علاقه مند بشه و دوستم داشته باشه نشد. لطفا کمکم کنید. نمیدونم باید چکار کنم. چون عاشقانه دوستش دارم نمیتونم فراموشش کنم و درکش برام خیلی خیلی سخته.باتشکر
پاسخ
سلام
اشتباه شما اینجا بوده که از اول خانواده ها رو در جریان نگذاشتید و رابطه رو ادامه دادین که بعدا هم با مخالفت خانواده روبرو شدین و هم این رابطه بدون تعهد و محدوده باعث شده کار به قهر و زدگی منجر بشه.
شما گفتید که قبلا بهتون علاقه داشته و... اما الان سرد شده که شما باید دنبال علتش باشید و شاید از شما اشتباهی سرزده که ایشون شما رو نمیتونند بعنوان همسر قبول کنند و یا اینکه نه تو این مدت به این نتیجه رسیده که با شما نمی تونه زیر یک سقف زندگی کنه.
بنابراین با هم قطع رابطه کنید و خانوادتون رو راضی کنید که برای خواستگاری اقدام کنن که ممکنه در راضی کردنش تاثیر بگذاره بعد بهش فرصت بدید تا فکراش رو بکنه و نتیجه رو بهتون بگه اگر نظرش عوض نشد بهتره فراموشش کنید.

  • دیدگاه‌ها

0 دیدگاه‌ها

Top