حدیث

مقاله

از اینکه همسرم با نامحرمان برقصه اذیت می شوم

سلام خسته نباشید.من الان بیست سال سن دارم در سن هجده سالگی از یک دختر هفده ساله که از اقوام دور ما هستن خوشم امد و الان دو سال هست که باهم در ارتباط هستیم،چند ماهی هست که پدر ومادر هامون میدونن که در ارتباط هستیم و همدیگه میخوایم.متاسفانه بدلیل نبودن ما تو یک شهر خیلی اذیت شدیم .ارتباط ما با اس ام اس هست همیشه و هفته ای یکبار شاید زنگ بزنیم بهم.از نظر همدیگه دیدن هم شاید در سال بیشتر از چهار ساعت همدیگه نبینیم.از نظر مالی من هیچگونه مشکلی ندارم و تا دو ماه دیگه هم سر کار خواهم رفت و ایندم از این بابت تامین هست.تحصیلات هردو ما کاردانی می باشد.
موضوعی که جدیدا منو اذیت میکنه اینه که الان فهمیدم دیدگاه های ما خیلی باهم فرق داره.من در خانواده ای بزرگ شدم که صحبت کردن رو در رو دختر و پسر خویشاوند درونش جایز نیست وقتی فکر اینو میکنم همسرم با کسی غیر از من (مثلا پسر عموهایش یا برادر خودم )گرم میگیره و هم صحبت میشه ناراحت میشم ولی او در خانواده ای بزرگ شده که حتی رقصیدن دختر و پسر باهم مشکلی نداره از نظرشون .از شبی که این موضوع رو فهمیدم خواب به چشام سخت شده.میترسم اتفاقی مثل رقصیدنش با کس دیگه یا گرم گرفتنش با کس دیگه اتفاق بیفته که من زجر بکشم.
اینجور فکر ها داره دیوونم میکنه.جوری شده از این رابطه فقط همین ترس واسم مونده دیگه هیچ چیز ازش نمیبینم
خواهشا کمکم کنین..
پاسخ
سلام
نظر شما درسته و نامحرم نامحرمه حالا میخواد پسر عمو باشه یا غریبه و باید شئونات رو رعایت کرد البته این ارتباط شما هم از این قاعده مستثنا نیست و شما نباید با هم رابطه برقرار می کردید ولو اینکه به قصد ازدواج بوده باشه چون این علاقه ای که بین شما به وجود اومده و شما رو بین عقل و احساس گیر انداخته حاصل همین ارتباطیه که داشتید.
به هر حال با توجه به این نکته ای که گفتید بین شما دو نفر اختلاف فکری و اعتقادی وجود داره که سه حالت تصور میشه یا باید ایشون کوتاه بیاد و اشتباهش رو قبول کنه و یا شما همینجوری بپذیریدش یا قیدش رو بزنید که معلوم نیست بپذیره و یا اگه پذیرفت ممکنه از روی احساس و علاقه به شما باشه.
البته دقت کنید که ایشون نباید از روی عشق و علاقه ای که به شما دارند گرم گرفتن با نامحرم یا رقص در جمع ها مختلط و... رو قبول کنند چون وارد زندگی که شدید این علاقه کم رنگتر خواهد شد و دوباره بر می گرده سر خونه ی اول پس باید از روی عقل و منطق قبول کنه.

  • دیدگاه‌ها

0 دیدگاه‌ها

Top