حدیث

مقاله

وقتی گفتم دوستت دارم گفت همه منو دوست دارن!

پسری هستم 21 ساله،دانشجوی کارشناسی برق قدرت. داستان کوتاهی هست که برای شما توضیح میدم. عید بود که به خانه یکی از اقوام رفته بودیم. من فقط برای چند ثانیه دختری را دیدم و بهش علاقه پیدا کردم. نه از روی هوس بود و نه از روی موضوعات دیگه.
بعد از 4 ماه به طرز خیلی عجیبی شماره دختر خانم را پیدا کردم و به ایشون گفتم که به شما علاقه دارم. ایشون که اون موقع 16 سال داشت خیلی راحت برگشت گفت شما نظر لطفتون هستش و همه منو دوست دارن. خیلی برام عجیب بود. متاسفانه به مدت یک ماه با ایشون و دوستانشون که خط ایشون دست دوستانشونم بود و من خبر نداشتم در ارتباط بودم. بعدش هم متوجه شدم که اینها قصد اذیت کردن منو دارن و منم چند بار خطم رو عوض کردم. حتی خواهر این دخترخانم هم یک بار با من صحبت کردن و گفتن که ایشون اشتباه کرده شما رو اذیت کرده و حالا حالاها قصد نداره به موضوع ازدواج فکرکنه.
بعد از این ماجرا من لج کردم و همه چی تموم شد. تا اینکه بعد از 10 ماه دوباره با ایشون ارتباط برقرار کردم. البته این دفعه هم شماره ایشون دست یکی از دوستانشون بود. من آخر ماجرا متوجه شدم. اون موقع که متوجه شدم دیگه همه چی رو تمام کردم. من دیگه هیچ خبری از ایشون نداشتم تا اینکه ماه گذشته دوباره برای چند ثانیه ایشون رو دیدم. دوباره شروع کردم به پیام دادن و... من دو بار در این یک ماهی که گذشته تمام خطاهایی که کردم رو به ایشون گفتم.
البته ایشون از دیگران شنیده بودن و منم مجبور شدم تمام واقعیت رو به ایشون بگم. ایشون به من اصلا اعتماد ندارن و در این یک ماه به من میگن باید به من عشقت رو ثابت کنی. فقط همین. من ایشون رو دوست دارم که 2 سال و نیم این موضوع رو حفظ کردم. قبول دارم یک سری حرفها و کارهایی بوده که ایشون رو ناراحت کرده ولی من ایشون رو دوست دارم.
حال من موندم که چطور به ایشون عشقم رو ثابت کنم. ایشون با من فاصله زیادی دارند و با پیام و زنگ هم باور نمی کنند. این نکته رو هم بگم که ایشون گفتن من تا 7 سال اینده به ازدواج فکر نمیکنم. فقط بحث اثبات کردن عشق من الان وجود داره. ببخشید که زیاد صحبت کردم. خواهشا راهنماییم کنید چون واقعا این موضوع تمام فکرم رو مشغول کرده.
باتشکر
پاسخ
سلام
قبل از هرچیز باید بگید خاصیت این اثبات عشق چیه؟
اگه قصد این اثبات عشق برای ازدواجه که این دختر گفته باید 7 سال صبر کنی
سوال اینه که آیا میتونی یا میخوای 7 سال صبر کنی؟
گذشته از این صرف عشق و دوست داشتن برای ازدواج کافی نیست بنابراین شما رابطتون رو با ایشون قطع کنید و برای آشنایی و شناخت بیشتر و برای اینکه بدونید به درد هم می خورید یانه یا اینکه اصلا این دختر مناسب هست و اهل رابطه نیست از طریق خانواده اقدام کنید چون اگه این رابطه همینجوری ادامه پیدا کنه دلتون درگیر عشق و علاقه خواهد شد و اگه چند سال بعد به خانوادها اطلاع بدید و اونها مخالفت کنند یا اینکه خانوادها همدیگه رو نپذیرند و اختلاف طبقاتی و... داشته باشند یا اینکه خودتون یا یکطرف به این نتیجه برسید که به درد هم نمی خوریدناچارا باید رنج فراموشی رو تحمل کنید. گذشته از این اگه وارد رابطه بشید معلوم نیست اخرش به کجا ختم میشه ضمن اینکه ایشون گفته که من تا هفت سال دیگه قصد ازدواج ندارم و تو این مدت خیلی چیزها عوض خواهد شد و ممکنه بعد از چند مدت مورد بهتری از شما بیاد خواستگاریش و به شما جواب رد بده یا بالعکس شما جواب رد بدید همه این حرفها به کنار چون در این رابطه ها ترس از به گناه افتادن هست از نظر شرعی هم این رابطتون حرامه.

  • دیدگاه‌ها

0 دیدگاه‌ها

Top