حدیث

مقاله

ارتباط با مرد زن دار

سلام، من 6 ماهه با آقایی آشنا شدم که در شرف طلاق هستن. یعنی وقتی اقدام به طلاق کردن متوجه شدن همسر شون با نقشه قبلی بدون اطلاع ایشون باردار شدن تا ایشونو مجبور به زندگی کنن. و این خانم اصلا تلاشی برای حل مشکلات نمیکنن فقط این آقا رو تهدید میکنه که خودکشی می کنه. تو دوران عقد هم این آقا می خواستن جدا بشن که این خانوم با همین تهدید ها ایشونو مجبور به ازدواج کردن. این آقا از هرروشی برای حل مشکل استفاده کردن مشاور، نصیحت بزرگترا و ... ولی هیچکذوم مثمر ثمر نبوده. حالا من به این آقا پیشنهاد دادم که به خاطر بچه چندماهی با این خانم زندگی کنه شاید عوض شده باشه وایشونم با اصرار من قبول کردن ولی می خوان تو این مدت از من با خبر باشن چون منو خیلی دوست دارن. حالا من نمیدونم چکار کنم؟ هم این آقا رو دوست دارم هم دلم واسه اون بچه بیگناه می سوزه. واقعا در شرایط بدی گیر کردم از طرفیم این آقا از دست خانومش به جنون رسیده و حتی نمیخواست بهش فکر کنه اصرار من بود که باعث شد چندماه بخاطر بچه برگردن. من سر دوراهی بزرکی موندم با این آقا ادامه بدم یا نه؟ کمکم کنید
با سلام
از اینکه شما با فرد متاهل ارتباط برقرار کردید کار بسی اشتباه بوده و چه بسا از اول هم قصد اون آقا طلاق نبوده ولی به خاطر اشنایی با شما از زندگیش سرد شده است.
مسئله بعدی گفته های اون اقاست که اصلا قابل استناد نیست و مطالب کاملا متناقض می باشد چرا که اگر این اقا هیچ حسی به اون خانم ندارد چطور خانم بچه دار شده؟ پس معلومه روابط زناشوئی اش برقراره و تا زمانی هم که به گوش زن زمزمه عاشقانه نخونی تن به رابطه جنسی نمیده، شاید بگویی همانطور که تو متن گفتم اقا خانم را دوست داره و نصیحت موعظه کرده! در این صورت باید بگم پس خانم هم دوسش داره که خواست با بچه وی را حفظ کنه و از زمان عقد هم خواسته حفظش کنه! اگر بگی آقا وی را دوست نداره درجواب باید بگم پس برای چی وی را نصحیت موعظه می کنه؟
این سوالات زیاده که باید شما بهش پاسخ بدی تا وجدانت را اروم کنی که من یکی دو تا مطرح کردم
بر فرض عدم دوست داشتن و علاقه هم الان پای یک بچه در میونه و تا اخر عمر کش و قوسش خواهد موند و ارامش را از زندگی شما خواهد زدود.
پیشنهاد: بهترین راه اینه که تحقیق مفصل کنی و ببینی ایا وی واقعیت را بهت گفته یا نه؟ از تحقیقت هم وی آگاه نشود اگر دیدی واقعیت گفته باز ارتباطت را قط کن تا اگر جدا شدند به میل خودشون در صورت پذیرش شرایط جدید باهاش ازدواج کن لذا در حال حاضر تنها راه عقلانی قط ارتباط می باشد.
موفق باشید
منبع: رهروان ولایت

  • دیدگاه‌ها

0 دیدگاه‌ها

Top