حدیث

مقاله

خیلی دخترا جذبش می شوند!

سلام؛ دختری 20 ساله و دانشجوی عمران هستم.ترم 1 با دو تا از همکلاسیای دختر دوست شدم که بعد از دو سه هفته از رفتارهای یکیشون خوشم نمیومد چون همش دنبال شناختن پسرا بود لازمه بگم دانشگاه ما خیلی کوچیکه
خلاصه بعد از یکماه خواستم دوستیمو باهاش تمام کنم که به اون یکی دوستم موضوع را گفتم و ازش خواستم که بین من و اون یکی رو انتخاب کنه که خواست با من باشه.تا اینکه دوستی ما دو تا هم اواخر ترم2 بهم خورد.و به صورت اتفاقی من با همون دختری که ازش بدم میومد سر باهم درس خوندن برای یکی از امتحانات کم کم با هم رابطمون بهتر شد.
الان ترم 4 هستم و پسری که از طریق دوستم به من کمک کرد به من علاقمند شده! ایشون همکلاس من هستش و 3 سال هم بزرگتره از نظر ظاهری هم از خودم بهتره! از نظر مالی هم یک پله بالاترن. من آدم معتقدی هستم اما مذهبی نیستم. نماز هم گاهی میخونم اما از نظر حیا و نجابت و حجاب خیلی خوبم .
این آقا خیلی شوخ هستند و به راحتی دخترا جذبش میشن .از ترم اول با دخترای زیادی دوست بوده البته از دوستاش پرسیدم گفتن اهل دوستی نیست و با کسی صمیمی نبوده است.
حالا موندم چیکار کنم
پاسخ
سلام
با توجه به اینکه خودتون از دوستاش پرسیدید و اونا گفتن که رابطه اش به قصد ازدواج بوده لازم نیست این چیزا رو از خودش بپرسید مهم اینه که ادم هرزه ای نباشه هرچند برقراری رابطه ولو به قصد ازدواج کار درستی نیست و اشتباهه اما دلیل بر هرزگی نیست بلکه به خاطر یک فکر نادرسته که فکر می کنه برای پیدا کردن مورد مناسب و اشنائی باید دوست بشن اما در هر صورت لازم نیست در مورد گذشته اش و دوستیهاش سوالی بپرسید.
بازم برای اینکه خیالتون راحت بشیه که اهل رابطه نیست از دوستاتون بیشتر راجع بهش تحقیق کنید بعد که به نتیجه رسیدید به ایشون بگید که با خانوادش رسما برای خواستگاری اقدام کنند البته کامل باهاش قطع رابطه کنید نه به این معنا که بهش بگید من تورو کنار گذاشتم بلکه بگید رابطه این اسیبها رو داره و ممکنه به عشق منجر بشه یا گناه آلود بشه و یا اینکه بعد از مدتی که به هم وابسته شدیم خانواده ها مخالفت کنن.
به اضافه اینکه با این حرفت متوجه میشه که شما اهل رابطه نیستی چون ممکنه علاقه و یا وابستگی بینتون بوجود بیاد و بخاطر مخالفت خانوادها نتونید باهم ازدواج کنید و باید رنج و عذاب زیادی روبرای فراموشی رو تحمل کنید.
برای اعتماد باید از دوست و فامیل و در و همسایه درموردش تحقیق کنید و همچنین در مورد خانواده اش اما مساله مهم دیگه ای که باید بهش توجه کنید تناسبهای فکری اعتقادی اخلاقی رفتاریه که ببینید مناسب هم هستید یا نه و این رو وقتی خوب می تویند به دست بیارید که از طریق خانواده ها اقدام کنید و با کمک و نظارت اونها باشه.

  • دیدگاه‌ها

0 دیدگاه‌ها

Top