حدیث

مقاله

میل جنسی اذیتم می کند

سلام. من پسری 21 ساله هستم در شرف ازدواج.

به خواستگاری خانمی رفتم و تا اینجا بین خودمون تغریبا تو همه مسائل تفاهم داشتیم یسری اختلاف نظر هایی هست که خیلی جدی نیست و قابل حل هست و بالاخره هیچ دو ادمی شبیه هم فکر نمیکنن مهم اینه که ادم خودشو به سمت مثبت تغییر بده.

خلاصه بین خودمون مشکل خاصی نداریم و مشکل اصلی من کنترل احساسات خودم تا قبل از سر خونه زندگی رفتن هست.

تا الان هر بار هر جایی تو مجالس دینی قضیه کنترل میل جنسی مطرح شده اول پیشنهاد دادن که ازدواج کنید اگر شرایطش رو ندارید تحمل کنید. من شرایط جسمیم جوریه که میل جنسیم خیلی بالاست و واقعا کنترل کردنش سخت شده برام و تو این چند سال تمام تمرکز خودمو گذاشتم برای تشکیل زندگی مشترک و تو این مدت به بسیاری دیگر از فواید ازدواج پی بردم و بیشتر رو این مسئله مصر شدم. خلاصه اینکه الان کنترلش برام واقعا سخت شده مخصوصا از موقعی که با ایشون به توافق رسیدیم بین خودمون، و احساسات بینمون شدید شده. هر بار که همدیگه رو ملاقات میکنیم و تماس فیزیکی داشته باشیم من به شدت تحریک میشم و جلوی خودم رو میگیرم همش پیش خودم میگم تحمل میکنم تا وقتی عقد کنیم اون موقع یکاریش میکنیم اما خونواده ایشون اعتقاد دارن باید عقد و عروسی تو یک شب باشن. شرایط من هم الان کاملا مهیا نیست برای مستقل شدن. حداقل چند ماه زمان میبره تا هزینه های اولیه زندگی رو بتونم جور کنم. همیشه به این اعتقاد دارم که خدا روزی رسونه بدون حساب و کتاب پس خیالم از اینکه روزی میرسه راحته ولی از زمانش مطمئن نیستم و نگرانم. میترسم این کنترل کردن به جسمم اسیب بزنه. از طرفی هم میترسم مطرح کنم این موضوع رو و بهم بگن پس تا موقع عقد همدیگه رو کمتر ببینید. خلاصه اینکه بدجوری داره اذیتم میکنه این موضوع هم روحی هم جسمی. اگر ممکنه راهی رو پیش روی من بذارید.

سلام

شما باید با اونا صحبت کنین که تا زمانی که شرایط عروسی فراهم یشه عقد کنین. باید علت این مخالفت رو جویا بشین و منطقی باهاشون صحبت کنین. بهتره این رو از طریق پدر یا مادرت در میون بذاری. باید به اونا بگن که اینا دو تا جوونن و سرشار از احساس و اگه به هم محرم نشن ممکنه به گناه بیفتن که اونموقع شما مقصرین. میتونید از طریق خود دختر خانوم هم این صحبت ها رو منتقل کنین.

اگه باز هم مخالفت کردن میتونن بگن که اگه راضی به عقد نیستن حد اقل تا زمان عروسی صیغه موقتی خونده بشه تا به هم محرم بشن.

اگه باز هم مخالفت کردن میتونید با اجازه مرجع تقلیدتون، خودتون این صیغه رو مخفاینه بخونین؛ البته باید مواظب باشید که کسی چیزی نفهمه تا مشکلی به وجود نیاد. خلوت کردنتون هم باید کاملا دور از چشم بقیه باشه تا این مدت سپری بشه و به شما خیلی فشار نیاد. اگه همسرت هم به این مسئله توجه نداره باید باهاش صحبت کنی و بگی که تحت فشاری تا باهات راه بیاد. اگه روت نمیشه غیر مستقیم بگو مثلا از طریق شخص ثالث یا نامه یا پیام یا کتاب یا مشاور یا هر چیز دیگه ای.

از طرفی هم سیعیت رو برای فراهم شدن شرایط عروسی بیشتر کن تا زودتر بتونی عروسی کنی.

  • دیدگاه‌ها

0 دیدگاه‌ها

Top